بونوس فارکس چیف
بونوس 30 درصدی فارکس
بونوس فارکس؛ 30 درصد برای هر واریزی!

بونوس فارکس یکی از محبوب‌ترین امتیازهایی محسوب میشود که بروکرها برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند.

اما بیشتر اوقات استفاده از این بونوس‌ها به دلیل محدودیت‌های زیادی که دارند؛ مثل محدودیت دفعات استفاده، سقف مبلغ و یا حتی شرایط برداشت عجیب و غریب؛ کار غیر منطقی و بیهوده‌ای به نظر می‌رسد.

اما اگه بَفلو واسه تمام این مشکلات و دردسرها یک راهکار خوب و سریع داشته باشه چی؟

طبق مذاکرات انجام شده مابین تیم بَفلو و بروکر معتبر فارکس چیف، تمامی مشتریان و زیر مجموعه‌های بَفلو به ازای هر واریزی بیشتر از 500 دلار، 30 درصد بونوس قابل معامله (و ضرر) دریافت می‌کنند که از شرایط برداشت ساده‌ای هم دارد!

این بونوس هیچ محدودیتی از نظر سقف مبلغ و دفعات تکرار ندارد و به سادگی و در عرض چند دقیقه روی حساب شما فعال شده و برای برداشت آن هم فقط کافییست به حجم معاملاتی معادل با یک دهم میزان بونوس دریافت شده برسید!

به‌عنوان مثال اگه شما یک واریزی 1000 دلاری داشتید، 300 دلار بونوس دریافت می‌کنید و زمانی که حجم معاملات شما به 30 لات برسد، شما می‌تونید بونوس و سود آن را بدون هیچ محدودیتی برداشت کنید!

اما چرا باید از این بونوس فارکس استفاده کنید؟

  • از یک طرف این بونوس می‌تواند مارجین شما رو افزایش بدهد و از آنجایی که کاملا قابل معامله و ضرر هست و در شرایط دراودان به طور خودکار حذف نمی‌شود، می‌تواند بیک حاشیه امن خوب در معاملات شما ایجاد کرده و از ریسک شما کم کند.
  • علاوه بر آن شما عزیزان می‌توانید با استفاده از مارجین بیشتر درکنار لوریج خوب این بروکر به موقعیت‌های بهتر و پرسودتری وارد شوید.
  • در نهایت شما می‌توانید خیلی راحت و بی دردسر 30 درصد به سود معاملاتی خود اضافه کنید!

فقط باید توجه داشته باشید که این بونوس‌ را نمی‌توان همراه با بونوس‌های دیگر (مثل بونوس‌های خوش آمدگویی و  …) بر روی یک حساب معاملاتی فعال کرد؛ به عبارت دیگر این بونوس فقط در حساب معاملاتی فعال می‌شود که هیچ بونوس دیگری بر روی ان حساب معاملاتی فعال نباشد.

پس زمان رو از دست ندید و برای بهره بردن از این امتیاز خاص هرچی زودتر با پشتیبان‌های ما تماس بگیرید!

برای اطلاعات بیشتر و راهنمای استفاده از این پیشنهاد ویژه با پشتیبان‌های ما در تماس باشید:​