این مطلب را به اشتراک بگذارید!

تحلیل تکنیکال فارکس

تئوری کلی تحلیل تکنیکال این هست که با بررسی زمان گذشته و حال نمودار، میتونیم روند موجود و آینده بازار رو پیشبینی کنیم.

مسلما ما برای تحلیل هر چیزی به اطلاعات نیاز داریم؛ به همین دلیل زمانی که قصد داریم بازار رو به صورت تکنیکال تحلیل کنیم، فرض میکنیم که تمامی اطلاعات لازم برای تحلیل، در خود نمودار موجود هست و بنابراین نیازی به بررسی اطلاعات دیگه‌ای نداریم.

آخرین تحلیل‌های بَفلو

به آخرین روز معاملاتی تمام 437 روز ژانویه خوش آمدید!

چه به دنبال معاملات لحظه آخری باشید یا یک شروع خوب در ماه جدید، ما با بررسی روند صعودی AUD/NZD بازگشتیم.

در هر حال، به هیچ عنوان این روند را از دست ندهید!

نمودار 4 ساعته AUD/NZD:

اگر روندها دوست شما هستند، وقت آن است که با روند صعودی AUD/NZD آشنا شوید.

این جفت ارز از اواخر دسامبر به ما قله‌های مرتفع‌تر و دره‌های کم عمق‌تری را ارائه می‌کرد، اما در اوایل ژانویه بود که 100 SMA از SMA 200 عبور و روند صعودی را تأیید کرد.

AUD/NZD در حال حاضر در منطقه 1.0900 معامله می‌شود که با حمایت شکسته نوامبر و مناطق مقاومت ژانویه مطابقت دارد. از آن گذشته، این جفت ارز در نزدیکی منطقه میانی کانال و همچنین اصلاح فیبوناچی 38.2 درصدی روند صعودی هفته گذشته است.

اگر شما هم مثل من فکر می‌کنید که AUD/NZD رو به رشد است، خرید در سطوح فعلی ایده خوبی است. جهش از 1.0900 می‌تواند AUD/NZD را به بالاترین حد خود در ژانویه که نزدیک به 1.1000 و یا حتی منطقه اصلی مورد علاقه یعنی 1.1120 برساند.

اگر مطمئن نیستید که AUD هنوز آماده جهش است، می‌توانید قبل از جستجوی فرصت‌های ورود، منتظر باشید تا AUD/NZD به مناطق پشتیبانی پایین‌تری که در نزدیکی SMA 100 هستند و یا حتی محدوده پشتیبانی کانال برسد.

توجه کنید! این محتوا صرفاً برای مقاصد اطلاعاتی است و به عنوان مشاوره سرمایه گذاری محسوب نمی‌شود.

معامله در هر بازار مالی مستلزم ریسک است؛ لذا لطفاً قبل از انجام هر معامله مطمئن شوید که خطرات مربوط به آن را درک کرده‌اید.

 توجه کنید! این محتوا صرفاً برای مقاصد اطلاعاتی است و به عنوان مشاوره سرمایه گذاری محسوب نمی‌شود.

معامله در هر بازار مالی مستلزم ریسک است؛ لذا لطفاً قبل از انجام هر معامله مطمئن شوید که خطرات مربوط به آن را درک کرده‌اید.

سلام! فرهاد هستم از تیم بَفلو؛ حدودا 5 ساله که به صورت حرفه‌ای ترید می‌کنم و تلاش می‌کنم تا با انتقال تجربیات و دانش شخصی و گروهی مجموعه بَفلو یک راهنمای خوب در مسیر سرمایه‌گذاری شما باشم.

به دنبال بهبود سرمایه‌گذاری خود هستید؟

فاصله‌تون با مشاوران ما یک فرمه!